USLUGE

Transport

Ne morate više razmišljati kako da dođete do Vašeg AquaParka.

Redovne autobuske linije, prilagođene satnici AquaParka možete pogledati ovde:

Solaris City Express

Polazak za AquaPark iz B. Brestovca

B. Brestovac
05:10
16:20
B. Gračac
05:15
08:20
16:35
18:30
Odžaci
05:25
08:30
16:50
19:00
Ratkovo
05:45
08:40
17:00
19:10
Pivnice
05:55
08:50
17:10
19:20
Despotovo
06:05
09:00
17:20
19:30
Ravno Selo
06:15
09:10
17:30
19:40
Kulpin
06:25
09:20
17:40
19:50
B. Petrovac (AquaPark)
06:30
09:25
17:45
19:55
Rumenka
06:45
09:40
18:00
20:10
Novi Sad
06:55
09:50
18:10
20:20
petak i nedelja

Polazak za AquaPark iz Novog Sada

Novi Sad
07:00
12:00
18:30
11:20
20:30
Rumenka
07:10
12:10
18:40
11:30
20:40
B. Petrovac
07:25
12:25
18:55
11:45
20:55
Kulpin
07:30
12:30
19:05
11:55
21:05
Ravno Selo
07:40
12:40
19:15
12:05
21:15
Despotovo
07:50
12:50
19:25
12:15
21:25
Pivnice
08:00
13:00
19:35
12:25
21:35
Ratkovo
08:10
13:10
19:45
12:35
21:45
Odžaci
08:20
13:20
19:55
12:45
21:55
subota i nedelja
petak i nedelja

Stajališta u Novom Sadu:

– gradsko stajalište kod AVIA pumpe posle glavne autobuske stanice
– gradsko stajalište 11-ca u Rumenačkoj
– Merkur posle semafora
– gradsko stajalište posle pruge u Rumenačkoj

Informacije na telefon: +381 62 463 801 (00:00-24:00)

****************************************

Dunavprevoz

Polasci iz Novog Sada za Bački Petrovac

9:15


10:40

RSN
11:45


12:15

R
12:45

R
13:00

R
13:06

RŠSN
13:30

R
14:15


14:30

RS
15:15

R
16:00

RSN
16:40


17:20

RS
18:30

R
19:30


20:00

RSN
22:20

R

———-

Polasci iz Bačkog Petrovca za Novi Sad

10:35

R
11:15


12:05

RSN
12:45

R
   
13:35


 
14:25

R
15:15

RSN
15:55


16:10

RS
17:00

R
18:02


19:10

RSN
21:00

R
 

———-

Polasci iz Bačke Palanke za Bački Petrovac

09:50

R
11:00

R
11:55

R
     
14:15

R
       
20:20

R
 

———-

Polasci iz Bačkog Petrovca za Bačku Palanku

  
12:10


12:40

R
      
15:00

R
     
20:25

R
22:45

R

Objašnjenja:

R – radni dan

RŠ – radni dan, školski autobus

RSN – radni dan, subota, nedelja

****************************************

Beograd – Novi Sad – Bački Petrovac (AquaPark PETROLAND)

ALAS KOMBI PREVOZ

Nudi konforan prevoz do AquaParka PETROLAND Bački Petrovac. Poseduje klimatizovana prevozna sredstva sa zatamnjenim staklima kako bi vožnja bila udobnija.
Informacije i rezervacije na tel. +381 62 521 072 .

****************************************

SUBOTICA – SOMBOR – APATIN – AQUA PARK PETROLAND

ĆOPIĆ PREVOZ PUTNIKA

Svake subote i nedelje polasci za AquaPark PETROLAND. Informacije i rezervacije na telefon: 061 2958 663.